Harples

Terug

Dit is een lijst van harplesmogelijkheden in Nederland, samengesteld door de Nederlandse Harpvereniging. Docenten wordt verzocht te helpen om deze lijst up to date te houden door aangevullingen en correcties te mailen aan info@nederlandseharpvereniging.nl met als onderwerp 'docentenlijst NHV website'. -

datum laatste update: 22 juni 2015

 

CONSERVATORIA

Amsterdam Conservatorium van Amsterdam Erika Waardenburg www.cva.ahk.nl
Arnhem Artez Conservatorium Manja Smits www.artez.nl/conservatorium
Den Haag Koninklijk Conservatorium Erestine Stoop www.koncon.nl
Groningen Prins Claus Conservatorium Manja Smits www.prinsclausconservatorium.nl
Maastricht Conservatorium Maastricht Masumi Nagasawa www.conservatoriummaastricht.nl
Rotterdam Codarts Conservatorium Saskia Kingma www.codarts.nl
Rotterdam Codarts Conservatorium - jazz profiel Rosetty de Ruiter www.codarts.nl
Tilburg Fontys Conservatorium Ernestine Stoop www.fontys.nl
Utrecht HKU Utrechts Conservatorium Erika Waardenburg www.muziek.hku.nl
Zwolle Artez Conservatorium Manja Smits www.artez.nl/conservatorium

MUZIEKSCHOLEN / MUZIEKDOCENTENCOLLECTIEVEN

Alkmaar Artiance Marjan Deiman
Almelo Kaliber Kunstenschool Janne-Minke Nijp
Amersfoort Scholen in de Kunst Annemieke Ijzerman & Ingeborg Verhoeven
Amstelveen Muziek- en Dansschool Amstelveen Lotje Meijer
Amsterdam Muziekpakhuis Manja Smits
Amsterdam Muziekschool Amsterdam Mariëtte de Jong
Amsterdam Vrije Muziekschool Amsterdam Sari van Brug
Arnhem De Muziekmakerij Nanja Bakker
Assen ICO Nienke van Leijden
Barendrecht CultuurLocaal Leonieke de Kleer
Barneveld Muziekschool Barneveld Frouke Leeuwendal
Bennebroek Otja Harpcenter Colet Nierop www.otjaharpcenter.nl
Capelle a/d Ijssel SKVR Lenie de Meij
De Bilt De Biltse Muziekkamer Renske de Leuw
Den Haag Muziekacademie Den Haag Eva Tebbe
Den Helder Triade Mirjam Rietberg
Dieren Musica Allegra Anouk Platenkamp
Dongen Het Kunstpodium Sabien Canton
Dordrecht ToBe Leonieke de Kleer
Drachten CKV de Meldij Mona Moog
Dronten CKV Dronten Ilse Lassche-Dekker
Ede Cultura Saskia van Hattem
Enschede Kaliber Kunstenschool Janne-Minke Nijp
Haarlem Vrije Muziekschool Spaarne Linda van Baar www.vrijemuziekschoolspaarne.nl
Haarlem Hart Muziekschool Eva Tebbe & Liesbeth Vreeburg www.hartmuziekschool.nl
Harderwijk Streekmuziekschool N-W Veluwe Ilse Lassche-Dekker
Hardinxveld-Giessendam Muziekschool De Rover Suzanne Zijderveld
Harenkarspel Muziekschool Harenkarspel Colet Nierop
Heerhugowaard Cool Kunst & Cultuur Anita Ramphal
Hellevoetsluis Muziekschool Voorne Ghislaine Voorrecht
Hoogeveen Muziekschool Klarissa Zantinge
Hoorn Muziekschool Gerard Boedijn Linda van Baar www.muziekschoolboedijn.nl
Katwijk Muziekschool Katwijk Anke Bottema
Krimpen aan den Ijssel Muziekschool Krimpen aan den Ijssel Sabine Meijers
Leeuwarden CKV het Parnas Mona Moog
Leiden BplusC Aimée van Delden & Sabine Meijers
Leiderdorp Stichting Muziekonderwijs Leiderdorp Aimée van Delden
Lelystad De Kubus Renske Tjoelker
Leusden Kunstgebouw Leusden Judith Jamin
Maastricht Kumulus Bess Franssen
Meppel Muziekschool Klarissa Zantinge
Middelharnis Muziekschool Ghislaine Voorrecht
Nieuwegein Muziekschool Sophie van Dijk
Oldenzaal Kaliber Kunstenschool Janne-Minke Nijp
Oud Beijerland Stichting Muziekschool Hoeksche Waard Leonieke de Kleer
Purmerend Muziekschool Marjatta Fehres
Purmerend Muziekschool van Ingen Sari van Brug
Ridderkerk ToBe Cultuurcentrum Joukeline Sizoo
Roermond Muziekschool Loes van Dijk
Roosendaal Centrum voor de Kunsten Ghislaine Voorrecht
Rotterdam SKVR Lenie de Meij
Rotterdam Rotterdams Hellendaal Muziekinstituut Joukeline Sizoo
Schagen Muziekschool Da Capo Colet Nierop
Sneek CKV Sneek Mona Moog
Soest Scholen in de Kunst Annemieke Ijzerman/Ingeborg Verhoeven
Steenwijk Muziekschool Klarissa Zantinge
Texel Artex Kunstenschool Colet Nierop
Tiel Kunstencentrum De Plantage Marjan de Haer
Tilburg Muziekschool Factorium Margaret Forrest
Uden Muziekschool Renske de Leuw
Utrecht Muziekschool Arrianne Schipper
Utrecht collectief Het Wilde Westen Nick Scholten
Utrecht UCK Constance Allanic
Valkenswaard Muziekschool Renske de Leuw
Veenendaal De Muzen Heleen Venekamp
Zaandam Fluxus Kirsten van den Hogen
Zeewolde Ver. Muziekonderwijs Zeewolde Margreet van Duijsen
Zeist Zeister Muziekschool Annerieke Kaldeway

PRIVEDOCENTEN

Amersfoort Judith Jamin www.deharpschuur.nl
Amersfoort Janneke van der Lugt www.harpinbeweging.nl
Amsterdam Danielle Riegel
Amsterdam Anne Koene www.roosanne.nl
Apeldoorn Sacha Nierich www.harpschool.nl
Assen Mona Moog
Barendrecht Lenie de Meij
Bennebroek Colet Nierop www.otjaharpcenter.nl
Bennekom Heleen Venekamp
Bladel Sabien Canton www.duo-plus.nl
Breda Ingeborg Verhoeven www.ingeborgverhoeven.nl
Breda Annelies Houtman-Knaven annelieshoutman61@gmail.com
Den Haag Carla Bos www.carlabos.nl
Den Haag Marjatta Fehres www.marjattafehres.nl
Den Haag Ingrid Cornelisse www.ingridcornelisse.nl
Dokkum Machteld Kerkmeester
Elp Nienke van Leijden www.nienkevanleijden.nl
Enschede Gudrun Hendrikman www.gudrunhendrikman.nl
Epe e.o. Junda Maks
Exloërmond e.o. Frederike Spakman www.harpgenoot.nl
Groningen Machteld Kerkmeester
Haarlem Linda van Baar lvbaar@xs4all.nl
Haren (Gn) Kathelijne Schelfhout www.harples.net
Heerenveen Elfriede de Rijk www.elfriedederijk.nl
Heerlen e.o. Renske Tjoelker www.rensketjoelker.com
Hendrik-Ido-Ambacht Ghislaine Voorrecht www.harples.com
Koekange Klarissa Zantinge www.harpklaz.nl
Landsmeer Mirjam Rietberg www.harpleslandsmeer.nl
Leerdam Frouke Leeuwendal www.dezingendesnaar.nl
Leiden Marjatta Fehres www.marjattafehres.nl
Nieuw-Vennep Annemarie van Dijk www.harpstudio.nl
Nijmegen Anouk Platenkamp www.anoukharp.com
Nuenen Inge Frimout-Hei www.frimout.nl
Oosterbeek Marjan de Haer www.marjandehaer.com
Papendrecht Frouke Leeuwendal www.froukeleeuwendal.nl
Reuver Loes van Dijk www.loesvandijk.nl
Rotterdam Sabine Meijers www.harpstudiorotterdam.nl
Rotterdam Suzanne Zijderveld www.suzannezijderveld.nl
Rotterdam Joukeline Sizoo www.joukelinesizoo.nl
s Gravenland Marleen de Bakker www.marleendebakker.nl
Sint Maartensbrug Colet Nierop www.coletnierop.nl
t Loo Oldebroek, regio N-W Veluwe Regina Ederveen www.reginaederveen.nl
Tilburg Renske de Leuw www.renskedeleuw.nl
Tilburg Margaret Forrest harpmargaretforrest@gmail.com
Tilburg e.o. Antoinette Rath www.antoinetterath.nl
Utrecht Arrianne Schipper www.arrianneschipper.nl
Hilversum Marleen de Bakker www.marleendebakker.nl
Utrecht Elizabeth Jaxon www.elizabethjaxon.com
Utrecht Annemieke Ijzerman annemiekeijzerman.wordpress.com
Veenendaal Saskia van Hattem www.harpen.nl
Venlo Loes van Dijk www.loesvandijk.nl
Venray Loes van Dijk www.loesvandijk.nl
Wageningen Nanja Bakker www.nanjabakker.com
Wilnis Aimée van Delden www.aimeevandelden.nl
Winsum Machteld Kerkmeester
Zoetermeer Sophie van Dijk www.harpistesophie.nl
Zwijndrecht Nienke Onderstal-Zeedijk www.nienkeonderstal.nl
Zwolle Mona Moog
Zwolle Liedewij Spruit www.harpschoolzwolle.nl